DEPLASMANDAN 1 PUAN ÇIKTI

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz İnegölspor, deplasmanda karşılaştığı Gümüşhanespor ile 0-0 beraber kalarak haftayı 1 puanla kapattı.

Temsilcimiz İnegölspor bu hafta deplasmanda Gümüşhanespor’un konuğu oldu. İki takımın da karşılıklı atakları ile geçen ilk devrede gol sesi çıkmadı.

 

İkinci devreye iki takım da ataklarını sıklaştırarak başlarken, bordo beyazlı temsilcimiz ve rakip Gümüşhanespor, bulduğu gol pozisyonlarından yararlanamayınca mücadele 0-0’lık eşitlikle tamamlandı.

 

GÜMÜŞHANESPOR: Hasan Kaşıkara, Tekin Adar, Cengiz Biçer, Burak Demireğen, Murat Kayalı, Mert Çakar, Tuğay Adamcıl, Sancar Yıldırım, Muharrem Efe, Furkan Mızrak, İlke Tankul

 

YEDEKLER: Recep Oğuz, Denizhan Uçak, Batuhan Aygün, Raif Gündoğdu, Y. Türker, M. Tokdam, Ogün Alkan

 

İNEGÖLSPOR: Şener Özcan, Gökhan Kurumuş, Cengiz Ötkün, Cumhur Yılmaztürk, Ahmet Hakan Şahin, Tayfun Pektürk, Ö. Faruk Çalışkan, H. Mustafa Karabulut, Uğur Daşdemir, Abdullah Balikuv, Bilal Özdemir

 

YEDEKLER: Mertcan Babat, Selim Can İnci, Batuhan Salman, Selimcan Temel, Raif Demir

 

SARI KARTLAR: Batuhan Aygün, Mart Çakar, Murat Kayalı (Gümüşhanespor), Hacı Mustafa Karabulut, Cengiz Ötkün, Cumhur Yılmaztürk (İnegölspor)

 


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ