Galibiyete hasret kaldık

Misli.com 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden temsilcimiz İnegölspor, deplasmanda karşılaştığı Kocaelispor’a 1-0 mağlup oldu. Temsilcimiz bu sezon ligde oynadığı 6 müsabakada rakiplerine üstünlük kuramadı.

Bu hafta deplasmanda Kocaelispor’un konuğu olan temsilcimiz İnegölspor, galibiyet alarak bu sezon ki galibiyet hasretine son vermek istedi.

 

Temsilcimiz, müsabakaya iyi başlamasına rağmen son vuruşlardaki başarısızlığı nedeni ile rakibine üstünlük kuramadı. İki takımında ilk yarıdaki ataklarından sonuç çıkmayınca, ilk devre 0-0 beraberlikle noktalandı.

 

İkinci yarıda Kocaelispor’da Benhur Keser ağlarımızı sarsarak durumu 1-0’a getirdi. Temsilcimizin gol arayışları sonuç vermeyince mücadele 1-0 sona erdi.

 

6 MAÇTIR GALİP GELEMİYORUZ

Temsilcimiz İnegölspor, bu sezon ligde oynadığı 6 karşılaşmada da galibiyet alamadı. Tarihinin en kötü sezonlarından birine başlayan temsilcimiz, 6 maçta sadece 2 beraberlik alabildi.

 

PUAN CETVELİNDE DİBE DAYANDIK

Öte yandan temsilcimiz İnegölspor, aldığı başarısız sonuçlar nedeni ile ligde 18. Sıraya geriledi. Son soradaki Şanlıurfaspor’un bir basamak üzerinde olan temsilcimiz, aldığı mağlubiyetler ile galibiyete hasret bıraktı.

 

STAT: Kocaeli

 

HAKEMLER: Süleyman Bahadır, Hasan Cebeci, Bedirhan Soydemir

 

KOCAELİSPOR: Bayram Olgun, Kemal Can Aydemir, Yiğitali Bayrak, Semih Karadeniz, Gökhan Meral (Dk.85 rdinç Karakaş) Numan Çürüksu, Muhammed Gönülaçar, Benhur Keser, Ramazan Çevik (Dk.76 Talha Dinçer) Mesut Özdemir, Bahattin Köse (DK.59 Batuhan Er)

 

İNEGÖLSPOR: Gökhan Siverek, Gökhan Kurumuş, Metin Yüksel, Ahmet Hakan Şahin, Ogün Çalışkan, Selimcan Temel (Dk.73 Yusuf Emre Duyan) Abdulkadir Kuzey (Dk.67 Denis Taşken) Erdal Kaya (Dk.74 Erdem Seçgin) Oğuz Çetinkaya, Bilal Yıldırım, Ali Aydemir (Dk.62 Fatih Üge)

 

SARI KARTLAR: Dk.41 Muhammed Gönülaçar, Dk.77 Batuhan Er, Dk.89 Benhur Keser (Kocaelispor) Dk. 90 Denis Taşkesen (İnegölspor)

 

GOL: Dk.58 Benhur Keser (Kocaelispor)

 

HABER: SERHAT ÇİÇEK


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ