Gençler’de yaz okulu çalışmaları

Gençlergücüspor Kulübü tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Yaz Futbol Okulu’ kurs kayıtları başladı. Kursun başlama tarihinin ise Bilim Kurulu tarafından alınacak karara göre değişebileceği bildirildi.

‘Şehrin çocukları yaz futbol okulunda buluşuyor’ sloganıyla her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen yaz futbol okulunda bu yıl koronavirüs nedeniyle kurs kayıtlarında gecikmeler yaşandı.

 

FUTBOL OKULU 20 TEMMUZ’DA  BAŞLAYACAK

Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Gençlergücüspor Kulübü Başkanı Kamuran Balkan, “Dünya ve ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Yeni normalleşmenin önemli bir parçası da spordur. Gençlergücüspor Kulübü olarak her yıl düzenli olarak organize ettiğimiz yaz futbol okulu çalışmalarımıza başladık. 2020 yılında 2006 ile 2014 yaş arası doğumlu futbolcu adayı kardeşlerimizi futbol okulumuza kayıt edeceğiz. Kayıtlarımız her gün saat 10.00 ile 19.00 arasında kulübümüz tesislerinde yapılmaktadır. Yaz Futbol Okulumuzun kapılarını 20 Temmuz’dan itibaren açıyoruz. Ancak bu tarih Bilim Kurulunun alacağı yeni kararlara göre de değişiklik gösterebilir. Eğer bir aksilik olmazsa kursumuz 20 Temmuz’da başlayıp 30 Ağustos tarihinde sona erecek. Kayıt esnasında çocuklarımıza forma, şort, çorap ve çanta verilecektir. Kayıt bedeli ve 40 gün sürecek kurs bedeli toplam 200 TL’dir. Yaz spor okulu çalışmalarımız haftanın üç günü pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 14.00 ile 18.000 saatleri arasında kulübümüze ait kapalı halı sahamızda ve sağlık bilgisi kurallarına uygun olarak yapılacaktır. Çocuklarını kayıt ettirmek isteyen velilerimizi kulübümüze bekliyoruz” dedi.

 


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ