İnegöl'deki cinayet kamerada

İnegöl’de 27 Ağustos 2019’da hamile eşinin yanında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden 24 yaşındaki Alper Cin’in cinayet görüntüleri ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl 27 Ağustos günü Sinanbey Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Kerem Atılgan ile oğlu Kenan Atılgan, Ahmet Cin ile oğlu Alper Cin’in (24) araç kiralama işletmesinde silahlı kavga olayın karışmış, silahlı saldırı sonucu Alper Cin hayatını kaybetmişti.

 

Aynı olayda, Kerem Atılgan ile oğlu Kenan Atılgan, Ahmet Cin ve çevredeki esnaflardan Yaşar A. Silahlı kavgada yaralanmış ve tedavilerinin ardından taburcu oldu.

 

Kerem Atılgan ile oğlu Kenan Atılgan, çıkarıldıkları mahkemece cezaevine gönderilirken, silahlı kavganın yaşandığına dair görüntüler ortaya çıktı.

 

Ortaya çıkan görüntülerde Kerem Atılgan ve oğlunun dükkana geldiği, tartışmanın ardından Atılgan'ın tabancayla ateş açtığı Ahmet Cin'in yere yığıldığı, oğul Kenan Atılgan'ın ise dükkanın kapısından Alper Cin'e ateş ettiği ve oğul Cin'in de yere yığıldığı anlar yer aldı.

 

HABER: SERHAT ÇİÇEK


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ