İNEGÖLSPOR’UN KASASINA 90 BİN TL GİRDİ

İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar, maske destekleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Kanar, 10 bin maske desteği alındığını ve İnegölspor kulübünün kasasına 90 bin TL girdiğini ifade etti.

İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar, maske destekleri konusunda açıklamalarda bulundu.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kanar, şu ifadeleri kullandı; “Öncelikle desteklerini esirgemeyen tüm İnegölspor severlerine teşekkür ediyoruz. Malumunuz pandemi süreci nedeni ile maske takılması ile ilgili devlet yetkililerimiz tarafından açıklamalarda bulunuldu. Bizlerde hem İnegölspor sevdasını arttırmak hem de İnegölspor’umuza katkı sağlamak amacı ile maske üretimini başlattık” dedi.

 

10 BİN MASKE ÜRETİLDİ

Maskelerin sayısını ile ilgili açıklamalarda bulunan Kanar, “Şimdiye kadar toplam 10 bin maske üretilip gizlere teslim edildi. İlla bu 10 bin ile sınırlı olacak değil. Desteklerin artması durumunda bizler yine maske üretimini gerçekleştireceğiz” dedi.

 

GELİR 90 BİN TL

Maske üretiminden toplam 90 bin TL kulübün kasasına girdiğini ifade eden Kanar, “Yaptığımız bu kampanya ile kasamıza toplamda 90 bin TL koymuş olduk. Buda bizim için güzel bir gelişme oldu açıkçası” şeklinde konuştu.

 

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR

Kanar, sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı: “Çok şükür maske konusunda gittiğimiz yerlerden geri çevrilmiyoruz. Diğer yandan da kulübe gelir anlamında sizlerin de bildiği gibi kapı kapı dolaşarak bu takımın için her şeyi yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz”


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ