İNSANLARIN MİLLİ DUYGULARINI SÖMÜRÜYORLAR

Askere gitme bahanesi ile insanların milli duygularını sömürerek para toplayan sahtekarlar, Emniyet Ekiplerinin Mer-Pa’ya giriş yapması ile kaçarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgilere göre olay Mer-Pa’da meydana geldi. Bir grup genç ellerine aldıkları kolonyayı vatandaşlara tutarken, öte yandan ise askere gideceklerini belirtip para istedi. Bir çok vatandaşın milli duygularını sömüren sahtekar şahıslar, bir çok vatandaştan para aldı.

 

Bazı vatandaşlar durumdan şüphelenerek durumu Emniyet Ekipleri’ne bildirdi. Olay yerine gelen Emniyet Ekiplerini gören sahtekarlar aniden kaçarak kayıplara karıştı.

 

Konu ile ilgili tahkikat sürüyor.


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ