LA FRANCE LAISSE-T-ELLE LES PERSONNES ÂGÉES MOURIR ?

Se propageant dans le monde entier depuis Wuhan, en Chine, le Coronavirus a commencé à montrer son effet en France. Alors que de nombreuses personnes ont perdu la vie, le gouvernement aurait laissé les personnes âgées mourir.

Selon des informations reçues, le président français Emmanuel Macron aurait declaré, que les personnes ayant le coronavirus devrait rester chez eux en n'interférant pas, cependant les personnes âgées qui appel des centres de santé suspectés de coronavirus, ne sont pas prise en charge par les hôpitaux.

Évitant de soigner les personnes âgées, le gouvernement français les laisse presque mourir.

 

FRANSA YAŞLILARI ÖLÜME Mİ TERKEDİYOR?
Çin'in Wuhan şehrinden bütün dünyaya yayılan Koronavirüs, etkisini Fransa’da da göstermeye başladı. Bir çok insan hayatını kaybederken, hükumetin yaşlıları ölüme terk ettiği iddia ediliyor.

Alınan bilgilere göre Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron hükümet, koronavirüs şüphesi ile sağlık merkezlerini arayan yaşlı insanlara müdahale etmeyerek evlerinde kalmalarını söylüyor.

Yaşlıları tedavi etmekten kaçınan Fransa Hükümeti, adeta onları ölüme terk ediyor.


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ