MHP’DEN İNEGÖLSPOR’A ZİYARET

MHP İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun ve yönetim kurulu üyeleri, İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerini kulüp tesislerinde ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MHP İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun, şunları söyledi:

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak, bu akşamki ziyaretimiz İnegöl’ümüzün markası olan İnegölspor’umuzun Kulüp Başkanı Sayın Kani Ademoğlu ile yönetim kurulunu ziyaret etmek istedik. Hem hayırlı olsun demek istedik hem de bundan sonraki sportif faaliyetlerde başarılar dilemek istedik. Yeni hocamız Cüneyt Biçer’e de başarılar diliyoruz. Futbolcu kardeşlerimize de başarılar diliyoruz. Bizleri kabulünden dolayı İnegölspor başkanımıza ve kıymetli yönetimine de Milliyetçi Hareket Partisi olarak çok teşekkür ediyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman İnegölspor’umuzun, başkanımızın, yönetimin yanında olduğumuzu da ifade etmek istiyorum. Teşekkür ediyorum.”

 

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise “Bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi başkanına ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Yanımızda oldukları için halk olarak kendimizi güçlü hissediyoruz. Maalesef sportif başarı olarak ilk 5 haftada iyi sonuçlar almasak da ve şehrimizi, sevdiklerimizi üzsek de, inşallah ilerleyen haftalarda mutluluğu beraber yaşayacağımıza inanıyorum. Yeterince üzüldüğümüzü hissediyorum. Bundan sonra artık güzel günler göreceğimize de inanıyoruz. Tekrardan ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

HABER: SERHAT ÇİÇEK


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ