Palet hırsızı güvenlik kameralarına yakalandı

Kemalpaşa Mahallesi Yeşilçayır Caddesi’nde bulunan bir markette iki gün art arda paletleri çalan hırsız, güvenlik kameralarına yakalandı.

Kemalpaşa Mahallesi Yeşilçayır Caddesi’nde bulunan bir markete gelen ürünlerin altındaki paletlerin istiflendiği alanda paletlerin alındığını gören Market sahibi Hayati Akan, bir gün sonra yine paletlerin eksik olduğunu gördü.

 

Bunun üzerine kamera kayıtlarını incelediğini ifade eden market sahibi Hayati Akan, “Geçtiğimiz gün paletlerin çalındığını fark ettik. Bugün yine aynı durum söz konusu olunca kameraları inceledik. Paletleri bir şahıs tarafından çalındığını anladık” dedi.

 

Polis, palet hırsızını yakalamak için çalışma başlattı.


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ