PLAY OFF OYNAYACAK GÜÇTEYİZ

TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz İnegölspor'da açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Münür Kanar, Play Off oynayacak güçte olduklarını ifade ederek, “Elimizden geleni yapacağız. Ben takımıma güveniyorum ve Play Off oynayacak güçteyiz”dedi

Temsilcimiz İnegölspor’da Gümüşhanespor hazırlıkları devam ediyor. Temsilcimiz bu müsabakanın hazırlıklarını sürdürürken, Başkan Münü Kanar’dan açıklamalar geldi.

 

İnegölspor’un Play Off oynayacağına canı gönülden inandığını belirten Kanar, şu ifadeleri kullandı:

 

“Bu hafta rakibimiz Gümüşhanespor. Deplasmandan galibiyetle dönmek istiyoruz. Geçtiğimiz hafta istediğimiz bir sonuç alamadık. Elimizden geleni yapacağız. Ben takımıma güveniyorum ve Play Off oynayacak güçteyiz” dedi.

 

Konuşmalarını sürdüren Kanar, “Biliyorsunuz bizler bu takımın başarısı için geldik. Şu ana kadar da kimsenin beklemediği bir performans gerçekleştirdik. Kimse bizden bu kadarı başarı beklemedi. Ama bizler her zaman başarılı olacağımıza inandık ve buna göre çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Şimdi geldiğimiz nokta da ise insanlar artık takıma güveniyor ve Play Off oynayacağımıza da güveniyor. Ben ilçe vatandaşlarımıza sesleniyorum. Önümüzde artık uzun bir dönem yok. Bu nedenle takımımıza sahip çıksınlar”

 

Kanar, konuşmalarını şu ifadelerle tamamladı:

 

“Destek konusunda eksikliklerimiz var. Her zaman aynı noktaya değiniyoruz. Destek geldiği takdirde emin olun bu takım çok çok daha farklı yerde olur. Bizler elimizden geleni yapıyoruz. İş adamlarımızın da bizlere destek olmasını bekliyoruz”


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.