Siz ne güzel insansınız

İnegöl Şehir Parkı’nda buldukları cüzdanı polise teslim eden kanser hastası bir kişi ve temizlik işçisi, cüzdanı sahibine ulaştırdı.

Rahatsızlığı nedeni ile dışarıda zaman geçirmek isteyen kanser hastası Ahmet Atakanoğlu, İnegöl Şehir Parkı’nda yürüyüş yaptığı sırada oturma banklarının üzerinde cüzdan buldu. Bölgede temizlik işçisi olarak çalışan Turgay Akçı’ya durumu anlatan Atakanoğlu, sonrasında ise cüzdanı emniyet ekiplerine teslim etti.

 

 Olanları anlatan Atakanoğlu, “İlk bu arkadaşa haber verdim. Burada bir cüzdan var dedim. Sadece kimliğine baktık. Parasına bakmadık” dedi.

 

İnegöl Belediyesi Temizlik İşçisi Turgay Akçı ise, “Arkadaş bana söyledi. Kimliğine baktım ama ellemedik. Polise haber verdik” dedi.

 

Cüzdanın bulunduğu noktaya gelen İnegöl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, yaptıkları incelemelerin ardından cüzdanın Seçkin Akbulut’a ait olduğu ve içinde 400 TL bulunduğu öğrenildi.

 

Yapılan çalışmaların ardından polisler tarafından cüzdan sahibi Seçkin Albulut’a ulaşıldı.

 

15 Temmuz Demokrasi Meyanında polisler tarafından cüzdan Seçkin Akbulut’a teslim edildi. Cüzdanının bulunmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Akbulut, polislere teşekkür etti.

 


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ