TERMiN SüRELERiNi UZATIN

İnegöl’den birçok firmanın nakliye hizmetini gerçekleştiren Murat Transport Firması Sahibi Turgut Kani, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeni ile sınır geçişlerinin ağırdan alındığını ve yurt dışına ihracat yapan firmaların termin sür...

İnegöl’den birçok firmanın nakliye hizmetini gerçekleştiren Murat Transport Firması Sahibi Turgut Kani, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeni ile sınır geçişlerinin ağırdan alındığını ve yurt dışına ihracat yapan firmaların termin sürelerini uzatmaları gerektiğini ifade etti.

 

İnegöl’ün en kapsamlı ve kaliteli nakliye hizmetini gerçekleştiren Murat Transport Firması, koronavirüs nedeni ile mobilyacılar başta olmak üzere birçok ihracatçı firmaya uyarılarda bulundu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Murat Transport Firması Sahibi Turgut Kani, “Çin’in Wuhan şehrinde başlayan ve kısa sürede dünyayı etki altına alan koronavirüs nedeni ile birçok ülke şuanda sınırlarını güvende tutma çabası içinde. İtalya tamamen sınırlarını kapatmış durumda. Ama diğer Avrupa ülkelerine nakliye devam ediyor. Devam etmesine karşın sınırlarda uzun süre nakliye araçları bekletiliyor” dedi.

 

Sınırda nakliye araçlarının uzun süre bekletilmesi nedeni ile ihracatçı firma yetkililerine çağrıda bulunan Kani, sözlerini şu ifadelerle sürdürdü:

 

“Sınırdaki beklemeler nedeni ile ihracatçı firma yetkililerimize seslenmek istiyorum. Termin sürelerinizi uzatın. Sınırlarda araçların bekletilmesi nedeni ile ürünler belirtilen sürelerde teslim edilemiyor. Bu nedenle termin sürelerinin uzatılması ve konu ile ilgili de karşı tarafa bilgi verilmesi gerekiyor”

Firma olarak İnegöl’de birçok ilgi gerçekleştirdiklerini ve hizmetlerin devam edeceğini belirten Turgut Kani, sözlerini şu ifadelerle tamamladı: “İnegöl’de bir çok ilki gerçekleştirdik. Sevkiyatlarımız aralıksız devam ediyor ama dediğim gibi termin sürelerinin biraz daha uzatılması gerekiyor. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı süre uzuyor. Bizler Murat Transport Firması olarak İnegöllülerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Gayretimiz bu konuda devam ediyor. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde virüs vakası son bulur”


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ