TSK REJİM AVINDA

Ordumuz İdlib'e askeri yığınak yapmaya devam ediyor. Türk ordusu rejim ordusunun olduğu yerleri füzelerle ateş altına aldı. İdlib halkının tek umudu şu an Türk ordusu.

İdlib yaşanan son dakika gelişmeleriyle ilgili fotoğraflar da gelmeye başladı.

 

İdlib'den yeni görüntüler geldi Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı, Şam rejiminin Türk ordusunu hedef alan saldırılarının ardından Türkiye'nin bölgeye askeri yığınak yaptığını aktarıyor. Türk ordusu vurdu! İdlib'den yeni görüntüler geldi Ajans, İdlib-Halep arasındaki hatta rejim mevzilerine füze fırlatan Türk askerlerinin fotoğrafını dünyaya servis etti. Türk ordusu vurdu! İdlib'den yeni görüntüler geldi AP ayrıca, İdlib yakınlarındaki Binniş Köyü'nde yaşayanların Türk askerini Türk bayraklarıyla karşıladığı fotoğrafları geçti.

 

  İdlib'den yeni görüntüler geldi Köylülerden bazılarının askerlerle selfie çektiği, bazılarının ise şehit olan Türk askerlerinin fotoğraflarını taşıdığı görüldü. 

 

 İdlib'den yeni görüntüler geldi Köylülerden bazılarının askerlerle selfie çektiği, bazılarının ise şehit olan Türk askerlerinin fotoğraflarını taşıdığı görüldü.

 

 İdlib'den yeni görüntüler geldi Halep'in batısında vurulan helikopterle ilgili detaylar da ortaya çıkıyor. Suriye resmi medyasına konuşan bir askeri yetkili, helikopterin 'düşman roketi'yle vurulduğunu söyledi. 

 

İdlib'den yeni görüntüler geldi Muhaliflere yakın Londra merkezli Suriye İnsan Hakları Gözlemevi, helikopterin Kuptan el-Cebel mevkinde açılan ateşte isabet aldığını ve dumanlar yükselerek düştüğünü duyurdu.


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ