Yardımlarına İtfaiye yetişti

Yenice Mahallesi Dr. Halilbey Caddesi üzerinde bulunan binada anahtarlarını unutan aile dışarıda mahsur kalırken, itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu evlerine giriş yapabildiler.

Edinilen bilgilere göre olay Yenice Mahallesi Dr. Halilbey Caddesi üzerinde meydana geldi. Dursun K. İsimli kadın ve ailesi anahtarı evde unuttuğu için dışarıda mahsur kaldı.

 

Ailenin itfaiye ekiplerine ihbarda bulunması ile itfaiye ekipleri Yenice Mahallesi Halilbey Caddesine gelerek eve camdan girdi.

 

Daha sonra ile yapılan çalışma sonucu evlerine girebildiler.

 

İTFAİYEYE ALKIŞ

Bu arada itfaiye ekiplerini çalışmanın sonlanmasının hemen ardından, İtfaiye ekiplerine mahalle sakinlerinin alkışları eşlik etti.

 

İTFAİYEDEN MEMNUNUZ

Öte yandan ailenin bazı bireyleri ise İtfaiye Ekiplerinin yaptığı bu hizmetten dolayı teşekkür ettiklerini ifade ederek, vatandaşların derdine derman olduklarını belirtti.

 


ABD’den Türkiye’ye malzeme takası teklifi

Vatandaşına maske yetiştiremeyen ABD, Türkiye’den istediği 81 tıbbi ürünü, takas yöntemiyle almayı teklif etti.

Koronavirüs ekonomileri çökertti Marshall Planı istediler

Koronavirüs salgını Avrupa’da sağlık sistemiyle birlikte ekonomileri de yıkıyor. İspanya Başbakanı Sanchez ve AB Komisyonu Başkanı Leyen, Avrupa'nın 2. Dünya Savaşı sonrasındaki Marshall Planı’na benzer bir yardım planına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı, Illere Göre Vefat Sayılarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası ilk kez il bazlı ölüm sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. İstanbul can kaybının en çok olduğu il olurken, Adana, Sakarya,Kocaeli, Kayseri,Bursa ve Konya'daki ölü sayısı da dikkat çekti.

CUMHURİYET COŞKUSU TÜM ŞEHRİ SARDI

“Dünya 5’ten küçüktür”

Aytekin torun virüse yakalandı

“Dünya medyası her zaman Ermenistan’ın yaptıklarına göz yumuyor”

Zihinsel engelli genç, kapalı spor salonunu savaş alanın çevirdi

İnegöl'de mahalle sakinleri hırsızı yakalayıp polise teslim etti

NEŞE AİLESİNİN ACI GÜNÜ